Przykro nam, strona której poszukujesz nie istnieje.

O nas

Firma VESPA od 2007 roku zajmuje się szeroko rozumianym organizowaniem wsparcia sprzedaży środków do ochrony i pielęgnacji roślin przeznaczonych dla działkowców i posiadaczy ogrodów.

Swoje usługi kierujemy do wszystkich podmiotów specjalizujących się w obsłudze hobbystycznego rynku ogrodniczego, a w szczególności do producentów, dystrybutorów, właścicieli centrów ogrodniczych.

APLIKACJA do ewidencjonowania zabiegów ochrony roślin.

VESPA - ewidencja zabiegów ochrony roślin to aplikacja na smartfony z systemem Android dzięki której w prosty sposób, na bieżąco można prowadzić ewidencję zabiegów środkami ochrony roślin. Program do pobrania w sklepie PLAY po wpisaniu w wyszukiwarkę "VESPA-ewidencja zabiegów". Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.

Do ewidencjonowania zabiegów ochrony roślin jest zobowiązany każdy użytkownik profesjonalny w tym rolnicy, pracownicy firm ogrodniczych, pracownicy techniczni wykonujący zabiegi ochrony roślin itd. Ewidencja powinna być dostępna u użytkownika profesjonalnego oraz, jeżli wykonuje zabiegi usługowo, również u właścicela bądź zarządcy gruntu u którego wykonano zabieg.

informacje szczegółowe

 

Polecamy: VADEMECUM ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN

Vademecum środków ochrony roślin jest opracowaniem przygotowanym przez specjalistów z Instytutu Ochrony Roślin – Państwowego Instytutu Badawczego w Poznaniu. Intencją autorów było, przede wszystkim, przekazanie praktyce rolniczej pełnego zasobu aktualnej wiedzy na temat substancji czynnych dopuszczonych do obrotu i stosowania w środkach ochrony roślin w Polsce. Celem zespołu autorskiego było zebranie najważniejszych informacji, przydatnych dla profesjonalnych użytkowników fungicydów, herbicydów oraz insektycydów, środków biologicznych i biotechnicznych.

W sprawie zamówienia poproszę o kontakt pod adresem email: biuro@vespa.edu.pl

Kalendarz szkoleń

Firma Vespa posiada upoważnienie do przeprowadzania obowiązkowych szkoleń w zakresie doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin, stosowania środków ochrony roślin (wszystkie typy szkoleń) oraz szkoleń w zakresie integrowanej produkcji roślin.

Szkolenia realizowane są na indywiduwalne zamównie na terenie całego kraju oraz cyklicznie w Poznaniu. 

Obrót środkami ochrony roślin

Możliwość sprzedaży środków ochrony roślin wiąże się z koniecznością spełnienia wymogów prawnych w tym zakresie. Kliknij aby przejść do zbioru przepisów regulujących sprawy obrotu środkami ochrony roślin.

Dane adresowe

os. Władysława Łokietka 5B
61-616 Poznań

Kontakt

Łukasz Brożeniuk
tel. 605-459-865

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.vespa.edu.pl - Szkolenia w zakresie doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin 2023
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin